Free masterClass
Jak dosáhnout
výjimečných VÝSLEDKŮ
s radostí a lehkostí.

Jméno:

Příjmení:

E-mail:

KROK 1
Pojď odhalit 6 principů, které promění Tvé cíle ve skutečnost rychle a efektivně.
KROK 2
Aplikuj získané principy do praxe a můžeš začít žít s radostí a lehkostí už teď. 
KROK 3
Zůstaň do konce vysílání a čeká Tě úžasné PŘEKVAPENÍ! :-)
** PLUS - BONUS: na konci Masterclass mám pro Tebe hodnotný DÁREČEK! 
Více o mě:
Jsem motivační speaker, kouč a vizionář. Spoluautorka světového bestselleru „Pushing To The Front“ a knihy „Nový Začátek“. Obě knihy jsem napsala společně s Brianem Tracy. Další světový bestseller „Performance 360: Success edition“ jsem napsala společně s Richardem Bransonem a dalšími.

Osobnímu, profesnímu a duchovnímu rozvoji se věnuji více než 20 let. Proto vím, že i ty máš v sobě potenciál, o kterém se Ti ani nezdá. Dovol mi Ti ho pomoc odemknout...  Pojďme se společně vydat na cestu a pojďme proměnit Tvé sny a cíle ve skutečnost z pohodlí Tvého domova. :-)

Sdílela jsem světová pódia se špičkovými spíkry mezi které patří Brian Tracy, Allan Pease, Marie Diamond… a další. Na Griffith University v Austrálii jsem vyučovala předmět „Training and Development“. Mými semináři prošli desetitisíce lidí z celého světa. Nyní ráda ukážu cestu i Tobě...
MTrainDev. Renata Angelo
Speaker - coach - author
Po bouračce na motorce jsem dostala "papíry" na částečnou trvalou invaliditu a lékaři mi řekli, že se s bolestí, kterou jsem měla 24/7 po dobu několika let, musím naučit žít. Rozhodla jsem se proměnit "nemožné" v "možné" a po 3 letech se to podařilo. Zažila jsem kvantové uzdravení. Nyní učím ostatní, jak i oni mohou proměnit své sny a cíle ve skutečnost... Všechno je možné... :-)

Těším se, že se spolu uvidíme na online tréninku, který máš ode mě ZDARMA. Věnuj 45 min. sobě a získej know-how, které má potenciál Ti změnit život... 
RENATA ANGELO GLOBAL Pty.Ltd. | Copyright ©2022 | All Rights Reserved