11 KROKŮ JAK PROMĚNIT SNY VE SKUTEČNOST
E-book zdarma
Chceš začít žít svůj vysněný život a nejen o něm snít?
Jak na to Ti prozradím v úspěšném světovém Bestselleru "PUSHING TO THE FRONT".  Stáhni si jako dárek sekci "11 kroků jak proměnit sny ve skutečnost".
Více o mě:
Jsem motivační speaker, kouč a vizionář. Jsem spoluautorkou světového bestselleru „Pushing To The Front“ a knihy „Nový Začátek“, kterou jsem napsala společně s Brianem Tracy. Další světový bestseller „Performance 360: Success edition“ jsem napsala společně s Richardem Bransonem a dalšími.

Osobnímu, profesnímu a duchovnímu rozvoji se věnuji více než 20 let. Mým posláním je podpořit Tě v rozvoji Tvého plného potenciálu, ať můžeš proměňovat sny a cíle ve skutečnost rychle, efektivně a přitom s radostí a lehkostí.  

Sdílela jsem světová pódia se špičkovými spíkry mezi které patří Brian Tracy, Allan Pease, Marie Diamond… a další. Na Griffith University v Austrálii jsem vyučovala předmět „Training and Development“. Přednášela jsem pro American Chamber of Commerce, British Chamber of Commerce, UNICEF, HP, IKEA, MAKRO, O2, T-Mobile, NuSkin, Mary Kay, Partners, BCAS, … a mnoho dalších.

V transformaci jsem podpořila desetitisíce lidí z celého světa skrz své semináře, knihy, audia, videa a online programy. 

Věřím, že i Tobě udělá tento e-book radost a přiblíží Tě k Tvým snům a cílům. 

Přeju Ti spoustu úspěchů a radosti!

S láskou, Renata Angelo

RENATA ANGELO GLOBAL Pty.Ltd. | Copyright ©2021 | All Rights Reserved
Privacy Policy  -  Terms & Conditions  -  Disclaimer